Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Metrohouse Piaseczno Raszyńska

UL. Raszyńska 5 Piaseczno

Mapa

508 688...

508 688 146

503 501 000

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

metrohouse.pl/piaseczno-raszynska

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Dominika Gizińska
  • Tomasz Stępień
  • Renata Mucha
  • +5

O nas

Eksperci od lokalnych adresów z siłą ogólnopolskiej sieci
Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci Metrohouse jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nieruchomości w Polsce.
Nasze biuro w Piasecznie Raszyńska to zespół doradców, którzy od lat specjalizują się w rynku lokalnym znamy doskonale Piaseczno i okolice, Warszawę oraz jej zachodnio północne przedmieścia.
Dzięki lokalnej wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu zapewniamy naszym klientom spokój, bezpieczeństwo i skuteczność na każdym etapie transakcji.
Specjalizujemy się w:
sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz działek
obsłudze transakcji na rynku pierwotnym i wtórnym
indywidualnym doradztwie dopasowanym do potrzeb klienta
wsparciu w procesie kredytowym i formalnym
Dbamy o każdy szczegół od pierwszego spotkania, przez prezentacje, finalizację aktu notarialnego aż po przekazanie nieruchomości.
Z nami nieruchomości to nie tylko transakcje to realne zmiany w życiu ludzi.
Działamy lokalnie, myślimy strategicznie i zawsze jesteśmy blisko naszych klientów.
Metrohouse Piaseczno Raszyńska ogólnopolska jakość, lokalna skuteczność!

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

53

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Metrohouse Piaseczno Raszyńska

Filtruj

Dzień pokazowy 2026-05-21

1 375 000 zł158 m² 8 702,53 zł/m²

Małgorzata Kotulska

Małgorzata Kotulska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Majowa obniżka ceny ! Ładny dom dla 3-4 osobowej rodziny w Nowych Grocholicach obok Raszyna, janek czy Lotniska Okęcie. Składa się z gustownego...

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł171 m² 6 403,51 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na...

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł71 m² 13 225,35 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

Renata Mucha

Renata Mucha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Klimatyczny, ciepły dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, bezpiecznym osiedlu w Nowej Woli. Funkcjonalny układ pomieszczeń, z wyraźnym,...

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 153 m² 137,03 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1153 m Brzóza, gm. Głowaczów, powiat Kozienicki Idealna lokalizacja media na działce, asfaltowy dojazd, bliskość lasu...

Szczegóły ogłoszenia

5 338 000 zł5 338 m² 1 000 zł/m²

Renata Mucha

Renata Mucha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała oferta inwestycyjna! Nieruchomość z potencjałem! Grunt zabudowany o powierzchni 5338 m kw o wymiarach 59 x 90 m. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł307 m² 5 472,31 zł/m²

Anna Górska

Anna Górska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:34 100 m²

Na sprzedaż: unikalne siedlisko 3,41 ha w sercu Mazowsza Miejsce z duszą, historią i ogromnym potencjałem! Zapraszam Cię do niezwykłego...

Szczegóły ogłoszenia

1 470 800 zł3 527 m² 417,01 zł/m²

Renata Mucha

Renata Mucha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! 4 km do Parku Zdrojowego w Konstancinie i niespełna 20 km od Centrum Warszawy. 4500 m kw gruntu w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

Małgorzata Kotulska

Małgorzata Kotulska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł178 m² 8 426,97 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom wolnostojący 178 m2 z pięknym ogrodem 822 m2 położony w centrum Łomianek stanowi wyjątkową okazję dla rodzin ceniących spokój,...

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 227 m² 326,90 zł/m²

Anna Górska

Anna Górska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, niespełna kilometr od Złotokłos o pow. 2227 mkw. miejscowość Szczaki, pow. piaseczyński! Działka jest położona...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

Małgorzata Kotulska

Małgorzata Kotulska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Skoroszach. Wygodny salon z jadalnią i kinem domowym, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł90 m² 13 722,22 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:81 m²

wspólnemu spędzaniu czasu, natomiast część prywatna pozwala na odpoczynek i wyciszenie. Możliwość instalacji kominka daje przyszłym właścicielom...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 924 zł111,89 m² 898 924 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Starannie zaprojektowane osiedle segmentów w zabudowie szeregowej i mieszkań. Osiedle zostanie zbudowane na terenie o łącznej powierzchni 26...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grądy

Grądy,mazowieckie

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom blisko Kampinoskiego Parku Narodowego w dobrej lokalizacji. Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 551 m² 611,86 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! rezerwacja ! Atrakcyjna działka w Zgorzale gm. Lesznowola o powierzchni 1551 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej...

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 000 m² 680 zł/m²

Anna Górska

Anna Górska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. Jasna Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej...

Szczegóły ogłoszenia

39 800 000 zł117 645 m² 338,31 zł/m²

Renata Mucha

Renata Mucha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla Inwestora! Gotowa koncepcja osiedla rezydencjonalnego. Cena netto +vat Oferujemy prawie 12 ha gruntu objętego mpzp z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł26,30 m² 20 532,32 zł/m²

Renata Mucha

Renata Mucha

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Doskonała lokalizacja. Powiśle! Róg Dobrej i Tamki. Niewielkie, jednopokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Dobrej...

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł867 m² 878,89 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 868m2 w doskonałej lokalizacji z warunkami zabudowy Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,03 m² 76,86 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Warszawa Ursus, ul. Edwarda Habicha Zapraszam do wynajęcia komfortowego, w pełni umeblowanego...

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł131,75 m² 10 611,01 zł/m²

Anna Górska

Anna Górska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,75 m , położony w Starej Iwicznej cenionej lokalizacji łączącej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dębinki

Dębinki,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość składającą się z domu mieszkalnego 130 m2 oraz ogrodu. Nieruchomość zlokalizowana jest...

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł69,20 m² 13 410,40 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 , położone na parterze kameralnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł337,17 m² 11 270,28 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z 2015 r, położony w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280,8 m2...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł23 900 m² 92,05 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2,39 ha Stanisławowo, gmina Pomiechówek Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2,39 ha, położoną w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185,96 m² 6 829,43 zł/m²

Dominika Matulka

Dominika Matulka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla rodziny, która ceni przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania....

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł146 m² 11 575,34 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Jachranka Gmina Serock powierzchnia całkowita 184 m Działka 2000 m Automatyczne nawadnianie ogrodu Własne ujęcie...

Szczegóły ogłoszenia

867 780 zł1 607 m² 540 zł/m²

Kinga Baka

Kinga Baka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1607 m , położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Ptaków Leśnych w Jastrzębiu, gmina...

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł44,80 m² 12 232,14 zł/m²

Kinga Baka

Kinga Baka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Piaseczno, ul. Kusocińskiego Powierzchnia użytkowa: 44,8 m2 Piętro: 2/3 (blok bez windy) Pokoje: 2...

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł104 m² 12 480,77 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż: skrajny segment z ogródkiem doskonała lokalizacja, zgorzała / Nowa Iwiczna pkp/skm Powierzchnia domu: 104,11 m Powierzchnia działki:...

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł900 m² 797,78 zł/m²

Tomasz Stępień

Tomasz Stępień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w rewelacyjnej lokalizacji w Nowej Iwicznej! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m z mpzp....

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł8 786 m² 0,80 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki prawie 9000 m w doskonałej lokalizacji Sochaczew, ul. Poznańska Oferuję do wynajęcia atrakcyjną działkę o powierzchni prawie...

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł120 m² 6 233,33 zł/m²

Monika Ambryszewska

Monika Ambryszewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i modernizację w 2013...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

Dominika Gizińska

Dominika Gizińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący